Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej. Systemy te mogą stanowić element dekoracyjny fasady lub elewacji budynku. Ich konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium z możliwością jej lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Wybierz model

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROMIENIAMI SŁONECZNYMI

Atrakcyjne pod względem architektonicznym obiekty, charakteryzują się dużymi, przeszklonymi powierzchniami, które niestety narażają wnętrza na obecność promieni słonecznych, co wpływa ujemnie na komfort ich użytkowania. Aby zapewnić odpowiednie środowisko wewnętrzne użytkownikom, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu łamaczy światła SUNBREAKER, który jest wysoce wydajnym produktem, przeznaczonym do montażu na fasadzie budynku. Jego głównym zadaniem jest zapobieganie nadmiernemu nasłonecznieniu pomieszczeń, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do naturalnego światła dziennego. SUNBREAKER jest systemem bardzo wytrzymałym o lekkiej konstrukcji, dzięki zastosowaniu eliptycznych piór i prowadnic wykonanych z ekstrudowanego aluminium. Produkt dostępny jest zarówno w wersji stałej jak i ruchomej, o określonym zakresie obrotu piór i może być montowany, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej. System w wersji SUNBREAKER Clip może służyć jako alternatywa do tradycyjnych ścian lamelowych. Występują w formie piór, w przekroju kształtem zbliżonym do litery C lub Z. Konstrukcja systemu lakierowana jest metodą proszkową.

Różnorodność i wielowariantowość systemu pozwala indywidualnie dopasować odpowiednie rozwiązanie do estetyki budynku i znacznie poprawić jego bilans energetyczny. System SUNBREAKER stanowi doskonałe narzędzie do uatrakcyjnienia bryły architektonicznej budynku. Jego ciekawy design i szeroka gama kolorystyczna sprawia, że obiekt zyskuje nowy, wyrazisty charakter.

Skontaktuj się z nami

Kamil Lipiński

kamil.lipinski@selt.com 531 159 383 Więcej kontaktów

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.