Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych. Jest to system spełniający funkcję przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową z możliwością zabudowy modułowej, dostępnej w wersji wolnostojącej lub przyściennej. Dostępna jest możliwość przesłonięcia ścian bocznych systemu PERGOLA, osłonami typu ZiiiP lub Slide.

Wybierz model

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Dynamicznie zmieniająca się aura sprawia, że właściciele restauracji, kawiarni czy domów jednorodzinnych coraz częściej poszukują rozwiązań, które z jednej strony zapewnią ochronę przed deszczem, a z drugiej pozwolą na korzystanie w pełni z uroków pięknego, upalnego dnia. System Pergola jest w stanie w pełni sprostać tym oczekiwaniom, stanowiąc bardzo efektowne i zarazem ekonomiczne zadaszenie dużych powierzchni płaskich, które w zależności od potrzeb i kreatywności użytkownika może znaleźć szereg zastosowań. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Ściany boczne Pergoli SOLID SB 500 mogą zostać przysłonięte za pomocą rolet tekstylnych Refleksol® (ZiiiP 120 i ZiiiP 120 LARGE), a także przesłonami bocznymi, tzw. modułami z piórami typu SB o szerokości 52mm lub tkaniną SCREEN, dzięki czemu uzyskujemy efekt dodatkowego pomieszczenia. Dodatkowo wykorzystanie promienników kwarcowych sprawi, że do późnej jesieni będziemy mogli delektować się urokami natury.

Skontaktuj się z nami

Agata Brandt

agata.brandt@selt.com 608 647 732 Więcej kontaktów

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.